صفحه اصلی
نقشه سایت
RSS
امروز : دوشنبه 25 تیر 1397        آخرين بروزرساني:1397/04/22
نویسنده:مينايي
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 شهریور 1396

با حضورنماینده مردم درمجلس شورای اسلامی صورت گرفت


بررسی مسائل ومشکلات آبرسانی روستاهای ریحان آباد ودده سقی شهرستان ارومیه


باحضورنماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی، مسائل ومشکلات آبرسانی به روستاهای ریحان آباد ودده سقی این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.


درجلسه ای که به همین منظورترتیب یافته بود، مدیراموراب وفاضلاب روستایی شهرستان ارومیه بابیان اینکه آب اشامیدنی روستاهای ریحان آباد و دده سقی با بیش از سه هزارو500 خانوار از سه حلقه چاه موجود در این روستا تامین می گردد، اظهارداشت: در سال های اخیر با توجه به کمبود پیش آمده درتامین آب آشامیدنی و افزایش مشترکین در این روستا با اجرای خط انتقال آب از مجتمع جارچیلو مشکل کمبود آب رفع گردید ولی با توجه به گستردگی و بزرگی این روستا همین میزان آب تولیدی نیز کفاف نیاز مشترکین راننمود.


صابرخسروزاده افزود: شرکت آب و فاضلاب روستایی برای رفع این مشکل با حفر یک حلقه چاه جدید ، نیرورسانی و اجرای دو کیلومتر خط انتقال بااعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال کمبود آب موجود در این روستا را حل و در هفته دولت سال جاری به بهره برداری رسید.


وی با اشاره به فعالیت های انجام گرفته در روستاهای ارومیه جهت تامین آب شرب سالم و بهداشتی اظهارکرد: آزمایشگاه های سیار و مرکزی این امور با انجام نمونه برداری و آزمایش های میکروبی ، شیمیایی و فیزیکی در تمام روستاها، کیفیت آب شرب ارائه شده به روستائیان را رصد می نمایند.


خسروزاده بادعوت از روستائیان برای رعایت الگوی مصرف ازآنان خواست با پرداخت به موقع آب بها و وصول مطالبات، امورآب وفاضلاب روستایی ارومیه را در جهت نگهداری از تاسیسات آب شرب و خدمت رسانی هرچه بیشتر به روستائیان همراهی نمایند.


نادرقاضی پویریکی از نمایندگان مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از خدمات وتلاش های شرکت آب وفاضلاب روستایی درآبرسانی به روستاها، این تلاش ها را ماجوردرنزد خداوند عنوان وبرتداوم آن تاکید کرد.


وی با اشاره به محدودیت منابع تامین آب از مشترکان خواست با رعایت الگوی مصرف وصرفه جویی، درحفظ منابع آب وتداوم آبرسانی به روستاها همکاری وهمیاری لازم را با شرکت اب وفاضلاب روستایی به عمل آورند.

کلیه حقوق و مزایای این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی می باشد./حریم خصوصی